Erdinctavaci.com
Erdinç Tavacı

Erdinç Tavacı

Erdinç Tavacı İstanbul’da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini İstanbul da tamamladıktan sonra 1998 yılında Bakırköylü Sanatçılar Derneğinde özel olarak eğitimi verilen klasik gitar derslerine başlamıştır.

Kısa zaman içerisinde kendisini geliştirmiş ve gitar öğretmeninin asistanlığını üstlenerek 2001 yılına kadar beraber birçok projede yer almıştır.

Daha sonra Sinop Belediye Konservatuarına eğitimine devam edip 2003 yılında Sanatçı Belgesini almaya hak kazanarak mezun olmuştur.

Yine 2003 yılında T.C. M.E.B. Şarköy Halk Eğitimi Merkezinde “Müzik Eğitimi Öğreticisi” kursunu başarı ile tamamladıktan sonra Müzik Eğitimi Öğreticisi belgesini almaya hak kazanmıştır.

2013 yılında İstanbul Teknik Üniversitesinde başlamış olduğu klasik gitar eğitimine halen devam etmektedir.

Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi, Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi, Bakırköylü Sanatçılar Derneği (BASAD), T.C. M.E.B. Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi, Çerkezköy Açık Hava Gösteri Merkezi, Tekirdağ Belediyesi Kültür Merkezi, İç İşleri Bakanlığı Polis Akademisi Şükrü Balcı Polis Meslek Yüksek Okulu, Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi – HKSM, Cennet Kültür ve Sanat Merkezi – CKSM, Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi – SKSM, Küçükçekmece Belediyesi Göl Şenlikleri, Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı, T.C. M.E.B. Küçükçekmece Halk Eğitim Merkezi, Bahçelievler Blediyesi Kültür Merkezi, Fatih Belediyesi Sultanahmet Amfi Tiyatro, Sarıyer Belediyesi Kültür Müdürlüğü, AZUL & Endülüs Kültürü ve Flamenko Derneği Şişli Kent Kültür Merkezi Konseri ve TRT’nin seçkin sanatçıları ile sahne alarak konserler vermiştir.

Yapmış olduğu konserlerde bir çok üstün hizmet belgesi almıştır.

  • 2001 – 2003 yılları arasında kurmuş olduğu grup ile bir demo albüm ve konser çalışmaları yapmıştır.
  • 2003 – 2004 Eğitim öğretim yılında T.C. M.E.B. Çerkezköy Halk Eğitim Merkezinde Klasik Gitar Öğretmenliği,
  • 2003 – 2006 tarihleri arasında T.C. M.E.B. Özel Akın Çolak Müzik Kursunda Klasik Gitar Öğretmenliği,
  • 2006 – 2008 tarihleri arasında T.C. M.E.B. Özel Yudum Müzik Kursunda Klasik Gitar Öğretmenliği,
  • 2004 – 2011  T.C. M.E.B. Küçükçekmece Halk Eğitimi Merkezi ve İç İşleri Bakanlığı Polis Akademisi Şükrü Balcı Polis Meslek Yüksek Okulu Klasik Gitar Öğretmenliği,
  • 2014 – 2015  T.C. M.E.B. Fatih Halk Eğitimi Merkezi ve Fatih Belediyesi Klasik Gitar Öğretmenliği,
  • 2014 – 2017  Sarıyer Belediyesi Kültür Müdürlüğü Klasik Gitar Öğretmenliği.
  • 2018 – 2022  Esenyurt Belediyesi Kültür Müdürlüğü Klasik Gitar Öğretmenliği.